Programista PHP / wzorce projektowe / ZF z doświadczeniem

praca it: etat dla Brasil sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista php linux html css mysql cms crm e-commerce warszawa javascript ajax

Opis Firmy

Brasil Warsaw od kilku lat znajduje się w czołówce polskich agencji Full Service. Naszymi klientami są, między innymi, Nike, Electronic Arts, Eurobank, Netia, Maspex, dla których zrealizowaliśmy wiele ciekawych i wymagających projektów. Nieustanny rozwój i poszukiwanie nowych wyzwań projektowych sprawiło, że postanowiliśmy rozszerzyć zakres oferowanych usług i tym samym zespół.

Opis Stanowiska

Aplikując na stanowisko programisty php możecie spodziewać się następujących wyzwań i obowiązków:

  • projektowanie aplikacji, portali internetowych, sklepów (cms/crm/e-commerce)
  • wdrażanie zaprojektowanych aplikacji – backend + frontend – implementacja szablonów
  • projektowanie architektury baz danych oraz jej wdrożenie
  • testy bezpieczeństwa oraz wydajności tworzonych aplikacji
  • tworzenie aplikacji dla portalu Facebook

Wymagania

Wymagania jakie stawiamy kandydatom mają ścisły związek z poziomem odpowiedzialności oraz wielkością projektów przy jakich będą pracowali:

  • minimum trzyletnie doświadczenie programistyczne na podobnym stanowisku (niekoniecznie w agencji interaktywnej)
  • bardzo dobra znajomość języka php5 poparta praktycznymi realizacjami
  • umiejętność praktycznego wykorzystania frameworków php Zend Framework, Cake PHP, Symphony, bądź inne, poparte realizacjami w konkretnych projektach
  • zrozumienie koncepcji projektowania obiektowego oraz umiejętne wykorzystanie wzorców projektowych w zrealizowanych projektach
  • dobra znajomość javascript i jego frameworków (jquery, dojo, lub pokrewne), css, html
  • doskonała znajomość baz danych – tworzenie architektury, rozbudowanych zapytań, optymalizacji wydajności. MySQL, PostreSQL, bądź inne
  • umiejętność tworzenia rozbudowanych aplikacji oraz portali
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (svn)

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość środowiska Linux oraz jego konfiguracji
  • znajomość serwera Apache oraz jego konfiguracji
  • doświadczenie w tworzeniu wydajnych i bezpiecznych aplikacji internetowych
  • doświadczenie w pracy z innymi językami programowania (java, python, perl)
  • znajomość szablonów Smarty, innych frameworków

Oferujemy

Oczekując od kandydatów konkretnych umiejętności możemy zaoferować:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • płatny urlop
  • elastyczny czas pracy
  • nieformalny ubiór
  • pracę w spokojnej atmosferze
  • gwarancję rozwoju osobistego
  • szkolenia rozwijające umiejętności
  • ambitne projekty
  • programowanie dla platform mobilnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-15
Wyświetlona: 5659 razy