New Business Manager

praca it: etat dla ENIGMATIS POLSKA / Katowice

Oczekiwania:

  • znajomości technologii internetowych
  • znajomości zagadnień związanych z architekturą informacji serwisów internetowych i ich funkcjonalności
  • wysokiej kultury osobistej
  • intuicji i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawa jazdy kategorii B

Zadania na tym stanowisku:

  • zdobywanie nowych klientów
  • kompleksowe prowadzenie i nadzór nad projektami
  • merytoryczne wsparcie klienta w doborze optymalnych rozwiązań
  • negocjacje handlowe
  • kompleksowe opracowywanie wytycznych dla działów produkcyjnych

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz motywujące warunki wynagrodzenia
  • dużą  samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów

Nie oczekujemy:

  • ludzi bez wyobraźni i poczucia humoru
  • pesymistów ;)
  • sztywniaków :)
  • pracujących “bo trzeba” :)
  • ETC. ;)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-05-31
Wyświetlona: 8510 razy