Programista php/webdeveloper

praca it: etat dla Brasil sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista php linux html css

BRASIL Interactive poszukuje:

Programista PHP/webdeveloper
miejsce pracy: Warszawa

zadania:

- programowanie obiektowe php5
- projektowanie aplikacji i portali internetowych
- projektowanie i praktyczne wykorzystanie relacyjnych baz danych
- testowanie rozwiązań wdrażanych do aplikacji
- implementacja interfejsów użytkownika

wymagania:

- minimum trzyletnie doświadczenie programistyczne na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość php4/5 poparta doświadczeniem w tworzeniu aplikacji
- dobra znajomość oop i wzorców projektowych
- bardzo dobra znajomość html, css, javascript (jquery mile widziane)
- biegłość w wykorzystywaniu relacyjnych baz danych. Dobra, praktyczna znajomość mysql, ew. postresql
- doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (svn)

dodatkowymi atutami będą:

- znajomość środowiska linux
- znajomość serwera apache
- praktyczna znajomość bibliotek php (Smarty,Zend Framework)
- doświadczenie w tworzeniu wydajnych i bezpiecznych aplikacji internetowych
- doświadczenie w pracy z innymi językami programowania (java, python, perl)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-13
Wyświetlona: 5106 razy