Programista .NET, Kraków

praca it: etat dla Apriso Sp. z o. o. / Kraków

Tagi: Programista NET

Dołączając do Zespołu Badan i Rozwoju Oprogramowania Apriso będziesz miał(a) możliwość spełnienia swoich aspiracji zawodowych w twórczym, przyjaznym i profesjonalnym środowisku. Tutaj pracownicy dobrze się czują, mogą w pełni realizować swój potencjał zawodowy oraz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje.

Nowoczesne technologie, dobrze zorganizowane i zgrane zespoły pracujące w oparciu o zwinne techniki, międzynarodowa atmosfera, światowej klasy produkty oraz globalni klienci są nieodłącznymi atrybutami pracy w Apriso.

W związku z ciągłym rozwojem krakowskiego oddziału Apriso, poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Oprogramowania

Obowiązki:
• Prowadzenie badań nowych technologii, analiz, tworzenie prototypów nowych rozwiązań
• Rozwój kodu, testów jednostkowych, prawa usterek produktów Apriso
• Pomoc przy tworzeniu dokumentacji technicznej w tym materiałów szkoleniowych
• Pomoc innym zespołom, partnerom oraz klientom przy diagnozowaniu usterek

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (najchętniej ukierunkowane na inżynierię oprogramowania)
• Doświadczenie w technologii Microsoft .Net, używaniu Visual Studio do tworzenia aplikacji w C#
• Znajomość przynajmniej jednego z następujących produktów: MS SQL, Oracle, ASP.NET, SharePoint, SQL Server Analysis Services, Silverlight, Windows Azure, Windows Workflow,
• Umiejętność tworzenia oprogramowania najwyższej jakości
• Gotowość do nauki oraz ciągłego rozwoju
• Umiejętność pracy w zespole przy użyciu technik agile
• Umiejętność poszukiwania rozwiązań dla pojawiających się wyzwań
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Poszukujemy osób ze zróżnicowanym doświadczeniem (od praktykanta po starszego programistę) – rozpatrzymy każdą nadesłaną aplikację.

Jeżeli chcesz dołączyć do dobrze zorganizowanego, międzynarodowego zespołu najwyższej klasy specjalistów, pracować przy użyciu najnowocześniejszej technologii, mieć realny wpływ na produkt, dostarczać rozwiązania dla globalnych firm – ta oferta jest dla Ciebie!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-12
Wyświetlona: 5418 razy