Java Web Developer/SC

praca it: etat dla Experis IT / Gdańsk

Tagi: Junit JaxWS HTML DHTML JQuery Javascript CSS Java SQL Coldfusion RubyOnRails Android OS aplikacje webowe

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.
Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięku czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku nowoczesnych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.

Dla naszego Klienta, firmy z belgijskim kapitałem, która zajmuje się tworzeniem portali www dla brażny turystycznej (integracja ofert) poszukujemy osób na stanowisko:

Java Web Developer
Nr ref: 115153
Miejsce pracy: Gdańsk

Szukamy osób, które cenią możliwość rozwoju i chcą poszerzać wiedzę z zakresu najnowszych technologii.

Oczekiwania:

• Wyższe wykształcenie informatyczne lub dyspozycyjni studenci ostatnich lat studiów;
• Min. rok doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych;
• Praktyczna znajomość Java;
• Znajomość: Junit, JaxWS, HTML, DHTML, JQuery, Javascript, CSS;
• Znajomość relacyjnych baz danych;
• Znajomość MS SQL;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
• Kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania.

Mile widziane:

• Znajomość PHP;
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobline (Android, OS itd.);
• Praktyczna znajomość Coldfusion lub RubyOnRails.

Obowiązki:

• Tworzenie aplikacji webowych;
• Usprawnianie i rozwój istniejących aplikacji webowych;
• Dbałość o wysoką jakośc kodu;
• Dostosowywanie aplikacji do urządzeń mobilnych;
• Współpraca z zespołem programistów i zespołem wsparcia za granicą.

Oferta:

• Udział w ciekawych projektach przy wsparciu najnowszych technologii;
• Stała współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą;
• Przyjazne i otwarte na innowacyjność środowisko pracy;
• Swobodna i kameralna atmosfera pracy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• System bonusowy.

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-09
Wyświetlona: 11047 razy