Project Manager - Kraków

praca it: etat dla Aterima / Kraków

Tagi: gry Kraków project manager zarządzanie projektami iPhone

Aterima jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta, wiodącego developera gier dystrybuowanych cyfrowo, notowanej na giełdzie spółki Bloober Team S.A., poszukujemy osób zainteresowanych pracą w Krakowie, na stanowisku:

Project Manager

Lokalizacja: Kraków
Nr ref: Bloober/PM

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją zadań zespołów produkcyjnych
  • kontrola wykorzystania zasobów produkcyjnych, w szczególności ludzkich
  • dbałość o sprawny przepływ informacji wewnątrz zespołów oraz pomiędzy poszczególnymi zespołami a szefem produkcji
  • zapewnienie optymalnych warunków pracy zespołów
  • udział w planowaniu produkcji
  • wsparcie zarządzania produkcją

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnych stanowisku
  • doskonałe umiejętności interpersonalne
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację z partnerami zagranicznymi (odpowiednik CAE)
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego technicznego
  • umiejętność podejmowania ważnych decyzji
  • umiejętność zarządzania procesem produkcyjnym
  • samodzielność i odpowiedzialność

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznej spółce oferującej nowoczesne, ciekawe produkty
  • pracę z młodymi ludźmi
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • samodzielność w działaniu, dużą decyzyjność w zakresie prowadzonych projektów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-09
Wyświetlona: 7562 razy