Informatyk

praca it: etat dla HR partners / Polska

Tagi: informatyk programowanie

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

INFORMATYK (nr ref.: INF/12)

Miejsce pracy: Stryków, województwo łódzkie

Zakres obowiązków obejmuje:

• Utrzymywanie i rozwój aplikacji wspierających systemy produkcyjne
• Wsparcie systemu MES (Manufacturing Execution System)
• Analiza błędów występujących w systemach i ich usuwanie
• Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z urządzeniami i aplikacjami
• Dostarczanie serwisu zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
• Poszukiwanie ulepszeń w zakresie poprawy wydajności i efektywności serwisu
• Tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT
• Uczestnictwo w projektach

Nasz Klient oczekuje:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (elektronika, automatyka, telekomunikacja)
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Visual Studio 2008
• Bardzo dobra umiejętność programowania w języku Visual Basic oraz w stopniu dobrym w C#
• Znajomość systemów baz danych (MS SQL Server)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

Nasz Klient oferuje:

• Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwości doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju wewnątrz firmy
• Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
• Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-30
Wyświetlona: 6069 razy