PR Manager

praca it: etat dla Faiz / Warszawa, ul. Nowy Świat

Zakres obowiązków:
samodzielne prowadzenie projektów PR – realizacja kampanii komunikacyjnych dla aktualnych klientów agencji
tworzenie tekstów,
kontakty z mediami, liderami opinii
organizacja eventów i konferencji prasowych,
budżetowanie projektów,
współpraca z podwykonawcami
współtworzenie strategii komunikacyjnych
współpraca przy pozyskiwaniu nowych klientów dla agencji, w tym tworzenie koncepcji i ofert do przetargów PR

Wymagania:
co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w agencji lub dziale PR, w tym doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii PR, wiedza o branży, znajomość specyfiki pracy mediów i zrozumienie dla potrzeb dziennikarzy  umiejętność redagowania poprawnych i interesujących tekstów
znajomość języka angielskiego na poziomie codziennej komunikacji biznesowej
umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem Office, w tym praca w programach Word, Excel i PowerPoint
 umiejętność efektywnego zarządzania czasem
 upór w dążeniu do celu,
zorientowanie na wynik
komunikatywność,
umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy:
pracę w zgranym zespole  młodych profesjonalistów
znaczną swobodę w działaniu,
decyzyjność w ramach prowadzonych projektów
wyzwania zawodowe i możliwości rozwoju
satysfakcjonujące wynagrodzenie
partnerską atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-05-28
Wyświetlona: 4640 razy