IT Consultant (Consumer Finance)

praca it: etat dla Jobfinder / Bełchatów

Tagi: it

Duża międzynarodowa instytucja finansowa poszukuje do swojego zespołu w Warszawie specjalisty na stanowisko:

IT Consultant
(Financial Services/Consumer Finance)
Nr ref: WPC11IFIT
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Wspólnie z businessem analizowanie wymagań w obszarze IT oraz doradztwo w zakresie wyboru dostawców typu outsourcing business services Doradztwo w zakresie przebiegu procesów businessowych oraz stosowanych rozwiązań systemowych zgodnie z przyjętą strategią rozwoju businessu Zarządzanie projektem wdrożenia systemów informatycznych we współpracy z zespołami IT w USA i UK oraz dostawcami z obszaru outsourcing business services Zapewnienie wsparcia dla wewnętrznych użytkowników systemów IT Parametryzacja systemów i aplikacji zgodnie z wewnętrznymi procesami biznesowymi Koordynacja realizowanych projektów z zespołami IT w USA i UK Reprezentowanie klienta w relacjach B2B

Profil kandydata:

Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe finanse i bankowość Doświadczenie na podobnym stanowisku Wiedza teoretyczna oraz praktyczna z zakresu systemów zarządzania sprzedażą w sektorze Financial Services/Consumer Finance Ogólna wiedza z zakresu nowoczesnych technologii informatycznych stosowanych obecnie w businessach Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Dyspozycyjność i gotowość do podróżowania Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów Umiejętność pracy w zespole Mile widziana znajomość metodyki zarządzania projektami

Klient oferuje: Elastyczny czas pracy Ciekawą, dynamiczną pracę w renomowanej instytucji finansowej oraz międzynarodowym środowisku Współpracę z międzynarodową firmą korzystającą z nowoczesnych technologii informatycznych Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i szerokiego rozwoju zawodowego Długofalową współpracę Atrakcyjne warunki współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-25
Wyświetlona: 11770 razy