Junior ActionScript 3 Programmer

praca it: etat dla Cadera Sp. z o.o. / Warszawa - obok ronda wiatraczna

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Interaktywną z zapleczem technologicznym.

Realizujemy bardzo ambitne i zaawansowane projekty dla dużych klientów.

Zapewniamy ciekawą i rozwijającą pracę przy tworzeniu kampanii internetowych, portali społecznościowych i innych wyjątkowych przedsięwzięciach.

Naszym pracownikom zapewniamy świetne warunki: dobry sprzęt, elastyczne godziny pracy, premie, koleżeńską atmosferę, szkolenia i rozwój.

Opis stanowiska:

Poszukujemy młodych, otwartych ludzi do rozbudowującego się zespołu programistycznego.

Jako junior programmer będziesz mógł uczyć się prawdziwego programowania od najlepszych specjalistów w kraju. Zobaczysz, że ActionScript 3 to wyzwanie godne rasowego programisty. Będziesz miał szansę pracować przy ambitnych projektach systemów RIA oraz gier dla renomowanych klientów.

Wymagania:

  • dobra znajomość programowania obiektowego w dowolnym języku oraz wzorców projektowych.
  • Nie wymagamy znajomości ActionScript/Flash.

Oferujemy:

  • możliwość kreatywnej pracy nad innowacyjnymi projektami dla renomowanych marek na rynku
  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • wyjątkową atmosferę w młodym, interdyscyplinarnym zespole
  • motywacyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-05-27
Wyświetlona: 3424 razy