Wsparcie IT

praca it: etat dla Adecco Poland Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Windows XP 7 MS Office AVAYA IT

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 364) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (nr 364).

Aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Wsparcie IT z językiem angielskim

Nr ref.: WIT/2011
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

• Wsparcie IT w zakresie oprogramowania sprzętu komputerowego
• Wdrażanie nowych rozwiązań IT
• Praca z wykorzystaniem wyspecjalizowanego oprogramowania
• Zarządzanie infrastrukturą IT (serwery, oprogramowanie, bezpieczeństwo IT, telefonia IP)
• Współpraca z centralnymi ośrodkami IT w Europie
• Utrzymywanie systemów IT i zarządzanie aplikacjami

Nasze wymagania:

• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe (informatyka/telekomunikacja)
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego
• Znajomość zagadnień IT w zakresie instalacji, konfiguracji oraz utrzymania systemów operacyjnych Windows
• Znajomość zagadnień IT w zakresie bezpieczeństwa sieci komputerowych
• Znajomość zagadnień dotyczących konfiguracji telefonii IP (AVAYA) będzie dodatkowym atutem
• Wiedza za zakresu utrzymania systemów operacyjnych Windows XP, 7, MS Office
• Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Dobra organizacja pracy i systematyczność

Oferujemy:

• Pracę w profesjonalnym środowisku międzynarodowym
• Możliwość nauki i rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-24
Wyświetlona: 5174 razy