Administrator - Programista

praca it: etat dla grupaHR / Warszawa

Tagi: MySQL SQL Server NET (C# VB) PHP 4/5 HTML CSS JavaScript VMware

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Administrator – Programista do pracy w biurze w Warszawie

Zakres obowiązków:

Administrowanie systemami komputerowymi Tworzenie i rozwój istniejącego oprogramowania w ramach zespołu Wdrażanie wytworzonego oprogramowania oraz szkolenie użytkownika końcowego Definiowanie specyfikacji funkcjonalnych oraz tworzenie dokumentacji

Wymagania:

Zaawansowana umiejętność zarządzania systemami Microsoft Windows Doświadczenie w pracy z MySQL i SQL Server Dobra znajomość programowania w środowisku Microsoft Windows .NET (C#, VB) Dobra znajomość programowania w środowisku Microsoft Windows PHP 4/5, HTML i CSS, JavaScript Umiejętność zarządzania systemami wirtualizacji VMware Umiejętność zarządzania systemami Linux będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

pracę u jednego z liderów rozwiązań finansowych w Polsce motywacyjny system wynagradzania promujący skuteczność i sukcesy Doskonałą atmosferę i elastyczny czas pracy Pracę w Warszawie Opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-24
Wyświetlona: 5096 razy