Flash Developer

praca it: etat dla Adecco Poland / Lublin

Tagi: Flash programista Java języki obiektowe

ADECCO POLAND Światowy Leader w dziedzinie Doradztwa Personalnego oraz Agencja Pracy Tymczasowej obecnie dla Naszego Klienta w Lublinie, w związku z innowacyjnym projektem poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko: Flash Developer

Miejsce pracy: Lublin Nr ref.: PF/10/2011 Oferta pracy stałej -nr wpisu do rejestru zatrudnienia 364

Główne obowiązki na stanowisku:

*tworzenie aplikacji webowych, aplikacji na Facebook i N-K.
*tworzenie nowych rozwiązań i narzędzi informatycznych
*przeprowadzanie analiz technicznych w ramach zadania i testowanie tworzonych funkcjonalności
*współpraca z konsultantami w ww. obszarach
*tworzenie dokumentacji projektów

Wymagania:

*znajomość technologii Flash oraz Flex- z udokumentowanymi osiągnięciami
*min. 2 lata doświadczenia w zawodzie, min. 5 lat udokumentowanej pracy w środowisku Flash/Flex
*wykształcenie wyższe informatyczne
*umiejętność programowania w językach obiektowych
*znajomość j. angielskiego na poziomie min. zaawansowanym
*umiejętność pracy w grupie
*poszukujemy ludzi zdolnych i ambitnych

Oferujemy:

*możliwość doskonalenia się i nabierania doświadczenia przy projektach realizowanych dla największych reklamodawców w Polsce
*atrakcyjne wynagrodzenie
*stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
*możliwość pracy w młodym dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze
*niezbędne narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-22
Wyświetlona: 5906 razy