Grafik komputerowy

praca it: etat dla KATILA / Będzin, woj. Śląskie

KATILA
Michał Cieślak
ul. Grodziecka 90
41-250 Czeladź
tel. 509 378 613
katila@katila.com.pl

Opis firmy:
Nasza firma zajmuje się produkcją m.in: gier (komputerowych, internetowych oraz na telefony komórkowe), animowanych kartek internetowych, witryn internetowych oraz aplikacji, które mogą zmienić otaczający nas świat.

W większości realizujemy własne pomysły, więc praca jest jednocześnie zabawą.

Obowiązki:
Przygotowywanie grafiki komputerowej do następujących projektów:
– gry internetowe
– gry na telefony komórkowe
– programy/aplikacje
– strony internetowe
– internetowe kartki animowane
Wszystko zależy od tego, czego w danej chwili będziemy potrzebować.

Kwalifikacje:
– nie wymagamy wyższego wykształcenia
– nie wymagamy wieloletniego doświadczenia
Ważne jest to co potrafisz wykonać w zakresie grafiki komputerowej (nie istotne jakich do tego użyjesz narzędzi i gdzie się tego nauczyłeś).
Nawet jeśli czegoś aktualnie nie potrafisz – będzie czas, aby nadrobić zaległości.
Zależy nam na osobach, którym praca twórcza sprawia dużo przyjemności.

Oferujemy:
– pracę bez napiętych terminów (większość projektów dla naszej własnej firmy – nie klientów zewnętrznych)
– dużą dawkę swobody (zarówno w zakresie twórczym jak i w samej pracy)
wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności (podstawa finansowa plus motywujący system premiowania)
– uniwersytecką atmosferę w pracy (aktualnie większość z nas jest jeszcze studentami)
– wspólne poszerzanie wiedzy w naszym zespole (każdy z nas się uczy)
elastyczne godziny pracy (np. możliwość dostosowania godzin do rozkładu zajęć)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-05-27
Wyświetlona: 4237 razy