Konsultant SAP ABAP- Wrocław

praca it: etat dla IT Work Force / Wrocław

Tagi: SAP ABAP

Konsultant SAP ABAP

reprezentujemy firmę IT Work Force specjalizującą się w realizacji projektów rekrutacyjnych w branży IT. Współpracujemy z szeregiem firm zarówno z branży informatycznej i jak pokrewnych. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultant SAP ABAP we Wrocławiu.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie nowych wdrożeń oraz istniejących rozwiązań SAP, w szczególności:
• analizowanie specyfikacji wymagań oraz projektowanie dedykowanych rozwiązań,
• wykonywanie prac programistycznych,
• prowadzenie konsultacji, warsztatów, szkoleń,
• prowadzenie dokumentacji.

Oczekujemy:
• doświadczenie w programowaniu ABAP min. 3 lata (programowanie dialogowe, interfejsy, ekrany, raporty, rozszerzenia, wydruki, migracje danych),
• znajomość relacyjnych baz danych, SQL,
• umiejętność analitycznego myślenia i projektowania rozwiązań,
• zorientowanie na rozwój, osiąganie celów i wysoką jakość wykonywanej pracy,
• otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność współpracy w zespole,
• umiejętność zarządzania czasem, punktualność,
• gotowość do wyjazdów i pracy u klienta,
• biegłej znajomości języka angielskiego,

Znajomość platformy integracyjnej (SAP PI) oraz posiadanie certyfikatu SAP będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego m.in. w kierunku konsultingu biznesowego lub zarządzania projektami informatycznymi,
• motywacyjny system wynagrodzeń,
• profesjonalny system szkoleń,
• możliwość pracy zdalnej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-22
Wyświetlona: 4643 razy