Programista Python

praca it: etat dla Sławek / Polska

Tagi: programista python

Witam,

Tworzymy rozbudowane aplikacje internetowe na rynek globalny.
Szukamy programistów pythona na cały etat lub na pół etatu.

Zakres obowiązków:
- programowanie według przygotowanych założeń projektowych – głównie w
Pylons/Pyramid.
- programowanie baz danych (SQLAlchemy)
- tworzenie i testowanie systemów
- tworzenie dokumentacji technicznej
- zachowanie wysokich standardów jakościowych projektów

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość programowania i środowiska python
(SQLAlchemy, mako, pylons, pyenv, …)
- doświadczenie w relacyjnych bazach danych
- znajość systemu kontoli wersji (git)
- znajomość MySQL, środowiska linux
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętności analitycznego myślenia
- umiejętność pracy w zespole, (rozwinięte zdolności komunikacyjne -
bardzo istotne)

Dotatkowe atuty:
- doświadczenie w SOLR/Lucene
- znajomość jQuery
- znajomość zagadnień optymalizacji aplikacji webowych

Oferujemy:
- bardzo dobre warunki finansowe zależnie od umiejętności i efektywności
- praca nad ciekawymi zagadnieniami, ambitne wyzwania.
- pracę w stabilnym i przyjaznym środowisku
- atrakcyjne miejsce pracy – praca zdalna
- umowa o dzieło

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-19
Wyświetlona: 5706 razy