Level Designer - Kraków

praca it: etat dla Teyon / Kraków

Tagi: Grafik 3D Grafika 2D

Teyon

Firma Teyon to producent i wydawca gier komputerowych o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy autoryzowanym developerem na wszystkie najważniejsze platformy: Playstation 3, Xbox 360, Nintendo 3DS, Nintendo DS/DSi, Wii, Sony PSP, PS Vita. Tworzymy także na platformy: PC, Macintosh, iPhone/iPad oraz Android.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu jako:

LEVEL DESIGNER
Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:

- Zatrudnienie w nowoczesnej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym,
- Elastyczne godziny pracy, odpowiadające studentom każdego roku studiów,
- Praca przy ciekawych projektach na najnowsze konsole,
- Kontakt z najnowszymi technologiami,
- Możliwość rozwoju dzięki pracy w bardzo doświadczonym zespole,

Oczekujemy:

- Wyobraźni przestrzennej, umiejetnosci szkicowania i rysowania,
- Zainteresowania grami oraz rynkiem gier komputerowych
- Kreatywności, pomysłowości, inicjatywy
- Znajomości programów 3D (3D Studio Max, Photoshop)
- Motywacji do rozwijania wlasnych umiejetności

Mile widziane:

- Doświadczenie w projektach komercyjnych lub amatorskich przy produkcji gier,
- Wiedza z dziedziny architektury i budownictwa,
- Wykształcenie architektoniczne

Zakres obowiązków:

- Projektowanie i implementacja leveli do gier 3D

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-15
Wyświetlona: 7441 razy