grafik kreatywny

praca it: etat dla MyPlace sp.z o.o. / Warszawa

Nowa marka działająca w obszarach event marketingu i show businessu poszukuje do swojej siedziby w Warszawie kompetentnej osoby na stanowisko:

Kreatywny Grafik

Wymagania:

• Kreatywność poparta ciekawym portfolio
• Doskonałej znajomości programów: Adobe Photoshop, Adobe
Illustrator, mile widizane 3D max
• Znajomość zagadnień technicznych: przygotowanie do druku,
podstawy programowania
• Wysokie poczucie estetyki
• Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
• Komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole
• Preferowane wykształcenie wyższe plastyczne
• Doświadczenie w pracy w studio graficznym, wydawnictwie
lub w agencji reklamowej

Obowiązki:

• projektowanie grafiki na potrzeby agencji
• projektowanie kompleksowej identyfikacji wizualnej eventów
• opracowywanie graficzne prezentacji dla klienta
• projekty logotypów, okładek płyt
• materiały do Internetu: projekt stron internetowych,
mailingów, banerów

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników
• pracę przy ciekawych prestiżowych projektach, związanych
z branżą muzyczną i show businessem
• niezbędne narzędzia pracy / praca na PC
• możliwości rozwoju
• doskonałe warunki pracy w nowocześnie zaaranżowanym biurze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2007-10-17
Wyświetlona: 5297 razy