Asystent/Asystentka w Dziale Wsparcia Technicznego

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Tagi: dwt

Zadania przyszłego pracownika

monitoring kampanii reklamowych w internecie – tworzenie i umieszczanie kodów emisyjnych, weryfikacja poprawności ich działania, pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz zarządzaniu systemem do emisji reklam w internecie, bieżąca pomoc techniczna dla klientów i zagranicznych oddziałów firmy, prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy i jej klientów.

Oczekiwania wobec kandydatów

absolwent / absolwentka lub student / studentka IV lub V roku kierunków ścisłych (preferowany kierunek – matematyka, informatyka lub fizyka), umiejętność oraz chęć przyswajania nowej wiedzy z zakresu technologii internetowej i podstaw programowania, znajomość HTML, JavaScript, CSS zdolności analityczne, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole, znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym. znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego.

Oferujemy

uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych i ambitnych projektach (naszymi klientami są m.in. Agora SA, Interia SA, Gadu-Gadu SA, Cyfrowy Polsat), pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy), współpracę z gronem doświadczonych pracowników, w tym doktorantów najlepszych polskich uczelni, udział w pracach nad rozwojem systemu adserwerowego, możliwość bardzo dobrego poznania internetu od strony technologicznej, zdobycie pogłębionej wiedzy na temat rynku reklamy internetowej w Polsce i zagranicą.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-14
Wyświetlona: 5579 razy