Junior Infrastructure Analyst

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Junior Infrastructure Analyst

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie, dla naszego Klienta, jednego z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu, poszukujemy osób na stanowisko Junior Infrastructure Analyst/ Infrastructure Analystdo pracy w Krakowie.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Monitorowanie infrastruktury informatycznej Klienta
• Rejestrowanie i klasyfikację zgłoszeń
• Działanie w oparciu o procedury i oprogramowanie dostarczone przez klienta
• Kontakt z działem technicznym we Francji
• Eskalację problemu w razie braku podjęcia działań
• Autoryzacja, zamykanie oraz raportowanie na temat zmian w infrastrukturze IT
Wymagania stawiane Kandydatom:
• Dobra znajomość języka francuskiego
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Co najmniej podstawowa znajomość systemów Linux i Unix (mile widziana podstawowa znajomość komend systemu Linux)
• Podstawowa znajomość urządzeń i oprogramowania sieciowego takiego jak: switche, routery, load balancer, firewall itp.
W zamian oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
• Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, bilety do kina/teatru)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-10
Wyświetlona: 7056 razy