Specjalista ds. obsługi aplikacji JAVA lub .NET

praca it: etat dla cpl / Cała Polska

Tagi: JAVA NET

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z główną siedzibą w Stanch Zjednoczonych, do nowo otwartego centrum operacyjnego zlokalizowanego na terenie Brna w Czechach (250 km od Katowic, 200 km od Cieszyna, 300 km od Krakowa) do nowego projektu dla światowej sławy marki, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

z językiem niemieckim i angielskim

Miejsce pracy: Brno
Ref: JA/ BR/IN

Obowiązki na powyższym stanowisku:
• Udzielanie wsparcia dla niestandardowych aplikacji
• Wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami
• Przekazywanie problemu do kolejnych linii wsparcia w przypadku bardzo skomplikowanych problemów
• Ułatwianie komunikacji między kolejnymi liniami wsparcia i użytkownikami

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie kierunkowe ( techniczne, informatyczne, elektor inżynierskie) lub doświadczenie w pracy w obszarze JAVA lub .NET
• Podstawowa wiedza dotycząca baz danych ( Oracle,n MySQL,SQL) będzie atutem
• Kominikatywność
• Chęć rozpoczęcia międzynarodowej kariery na terenie Czech

Firma oferuje:
• Ogromne możliwości rozwojowe i szkoleniowe w organizacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy+ premie stażowe
• Umowę o pracę
• Finansowe wsparcie przy przeprowadzce,
• Bardzo rozwinięty i bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, możliwość odbycia kursów językowych, karty rabatowe na imprezy kulturalne i wiele innych)
• Możliwość rozwoju międzynarodowej kariery i pracy z najlepszymi branży,
• Praca przy prestiżowym, międzynarodowych projektach

Jeżeli płynnie mówisz po niemiecku i dobrze po angielsku,jesteś gotowy na relokację podejmij wyzwanie i rozpocznij swoją międzynarodową karierę w biznesowym centrum
w Brnie!

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim na adres:
beata.zmarzly@cpljobs.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-10
Wyświetlona: 5211 razy