Game Designer

praca it: etat dla Playsoft Sp. z o. o. / Gdańsk

Tagi: Game designer design

Jesteśmy międzynarodową firmą zatrudniającą ponad 150 pracowników na całym świecie. Nasz oddział w Gdańsku to największe studio gier video w Polsce.
Zajmujemy się tworzeniem gier na Smartphonach, Tabletach i Portalach Społecznościowych.
Jesteśmy dumni ze współpracy z takimi firmami jak: Electronic Arts, Konami, Ubisoft czy Namco.
Zaufali nam również producenci smartfonów i platform mobilnych, tacy jak: Microsoft, Nokia czy Samsung, dzięki czemu mamy dostęp do prototypów urządzeń.

W związku z rosnącą liczba projektów chcemy wzmocnić naszą ekipę i poszukujemy kandydata na stanowisko: GAME-DESIGNER do naszego gdańskiego oddziału.

Zadania:

  • Wymyślanie i projektowanie gier
  • Pisanie specyfikacji dla programistów i designerów w języku angielskim (GDD)
  • Ustawianie parametrów gry aby była ona odpowiednio zabawna jak i trudna (tweaking/balancing)
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z programistami/ designerami

Wymagania:

  • Doświadczenie w wymyślaniu gier (portfolio mile widziane)
  • Znajomośd języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Mile widziana znajomośd oraz zainteresowanie grami :
  • Na Facebook’u (Zynga, Playfish)
  • Na urządzeniach mobilnych (Apple & Androïd store)
  • Na PC, Sony/Nintendo/Microsoft stores
  • Casual Games
  • Umiejętnośd podejmowania samodzielnych decyzji
  • Osoba kreatywna

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenie w zakresie metod i narzędzi pracy
  • Pomoc doświadczonych game-designerów
  • Możliwość awansu na samodzielne stanowisko pracy (Project Lead Game Designer)
  • Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-09
Wyświetlona: 12778 razy