Junior Graphic Designer/ Junior Flash Designer

praca it: etat dla ARBOvision / Warszawa

Tagi: JUNIOR GRAPHIC DESIGNER JUNIOR FLASH DESIGNER

ARBOvision jest w trakcie zmiany nazwy na Goldbach Interactive Poland.

Goldbach Interactive Poland to profesjonalny dostawca usług marketingu digital, w tym: tworzenie stron internetowych, portali i projektów mobilnych, kampanii online, pozycjonowanie marek w social media, SEM/SEO, ePR. We wszystkich projektach, Goldbach Interactive Poland oferuje kompleksową obsługę obejmującą doradztwo strategiczne, project management, koncepcję, kreację oraz realizację techniczną przy wykorzystaniu autorskich systemów monitorujących i analitycznych, dając tym samym Klientom skuteczne narzędzia promocji marek w cyfrowym środowisku.

JUNIOR GRAPHIC DESIGNER/JUNIOR FLASH DESIGNER

Opis stanowiska:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie projektów graficznych na potrzeby internetu, ATL, BTL oraz animacji form bannerowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu serwisów www oraz internetowych form reklamowych (banery, mailingi)
  • znajomość programów Photoshop, Ilustrator
  • znajomość Adobe Flash na poziomie pozwalającym samodzielne wykonanie animacji/banerów lub bardzo duża chęć nauki
  • zaangażowanie, zapał do pracy i głowa pełna pomysłów

Prosimy o przesłanie portfolio.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie merytoryczne
  • Niepowtarzalną atmosferę w młodym zespole
  • Możliwość pracy nad ciekawymi i projektami dla znanych Klientów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-02
Wyświetlona: 6357 razy