Administrator Linux

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: administrator linux

Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy Administratorów Linux do pracy w ramach projektu dla naszego klienta, jednej z największych firm świadczących usługi IT na rynku ogólnoeuropejskim.

Opis stanowiska :

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za administrację systemu Linux, w tym:

• zarządzanie i wsparcie systemów operacyjnych na poszczególnych serwerach
• wprowadzania zmian w systemie zgodnie z zaleceniami Klienta
• konfiguracja oraz instalacja systemów
• ulepszanie istniejącej infrastruktury w środowisku Linux
• rozwiązywanie problemów związanych z platformami Linux
• tworzenie odpowiedniej dokumentacji technicznej

Wymagania stawiane pracownikowi :

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie w obszarze administracji systemem Linux (Red Hat Enterprise Linux 5, SuSE Linux Enterprise Server 9, 10, 11)
• Dobra znajomość języka niemieckiego

Firma oferuje :

• Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w zakresie dużych systemów informatycznych,
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej,
• Uczestnictwo w szkoleniach,
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-31
Wyświetlona: 7832 razy