Programista C#, C++

praca it: etat dla PKP Informatyka spółka z o.o. / Szczecin

Tagi: Programista C# C++

PKP Informatyka spółka z o.o. – lider w zakresie rozwiązań informatycznych dla kolei, poszukuje:

Programistów C#/C++

Miejsce pracy: Szczecin

Główne zadania:
• Projektowanie rozwiązań informatycznych,
• Tworzenie oraz rozwój oprogramowania.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (ewentualnie student ostatniego roku),
• Znajomość C#, C++.

Dodatkowymi atutami będą:
• Doświadczenie w projektowaniu i implementacji aplikacji Java EE,
• Znajomość Oracle Application Server,
• Znajomość PostgreSQL, Oracle Database 10g,
• Znajomość HTML, CSS, JavaScript, SQL,
• Znajomość Eclipse, NetBeans, Visual Studio,
• Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Rynkowe wynagrodzenie,
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
• Elastyczne godziny pracy,
• Pakiet socjalny i medyczny,
• Usystematyzowaną ścieżkę rozwoju zawodowego,
• Styczność z nowoczesną technologią i ciekawymi projektami,
• Komfortowe warunki pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-22
Wyświetlona: 5508 razy