Programista JAVA/ERP

praca it: etat dla Fast Select / Niemcy

Tagi: Programista Java ERP

W imieniu naszego Klienta z siedzibą w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko

(wynagrodzenie roczne 45 000 € – 65 000 €)
Niemcy

Zadania:
Utrzymanie, projektowanie i rozwój systemu ERP
Tworzenie dokumentacji technicznej
Analiza wymagań
Praca w międzynarodowym zespole

Wymagania:
Doświadczenie w projektowaniu i rozwoju systemu ERP
Doświadczenie w programowaniu JAVA
Umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
Mile widziane:
IBM 15-
DB2
SQL
API-/Web-Server

Klient oferuje:
Pracę na stałe w zachodniej części Niemiec
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie roczne w granicach 45 000 € – 65 000 €, w zależności od doświadczenia Kandydata
Realną możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-14
Wyświetlona: 5532 razy