Poszukujemy programisty html/css/js - IMAGINE

praca it: etat dla IMAGINE / Łódź

Tagi: CSS JS HTML Web developer Programista

OFERTA IMAGINE:
• możliwość rozwoju dzięki pracy w młody, ale doświadczonym zespole
• możliwość pracy przy innowacyjnych projektach dla największych firm w Polsce
• satysfakcję z uczestnictwa w projektach informatycznych dla największych firm w Polsce branży telekomunikacyjnej oraz finansowej
• stabilność zatrudnienia

OD CIEBIE OCZEKUJEMY:
• bardzo dobrej znajomość HTML i CSS oraz standardów sieciowych W3C (znajomość HTML5 i CSS3 będzie dodatkowymi atutem kandydata)
• umiejętności rozwiązywania problemów front-endowych w starszych przeglądarkach (IE 6)
• umiejętności pisania semantycznie poprawnego i spójnego kodu
• bardzo dobrej znajomości bibliotek Prototype.js i jQuery
• umiejętności optymalizacji kodu front-end pod kątem wydajności stron internetowych
• umiejętności pracy w zespole
• umiejętności szybkiego zdobywania nowych kompetencji i dzielenia się wiedzą z innymi
• znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację ustną i pisemną oraz czytanie
• minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

GŁÓWNE ZADANIA:
• kodowanie warstw struktury, prezentacji i zachowania aplikacji internetowych na podstawie projektów graficznych i innych wymagań
• rozwiązywanie problemów w fazie testów i w fazie stabilizacji

Załącznik
Pobierz imagine-mail-2.gif

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-11
Wyświetlona: 5583 razy