Programista Adobe Flex

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: Adobe Flex (ActionScript 3/4) Parsley Cairngorm Persistence PostgreSQL

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:
PROGRAMISTA ADOBE FLEX
Nr Ref: WAK11ADOBE
Warszawa
Zadania:

Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu informatycznego – w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań programistycznych Programowanie oraz testowanie (w tym tworzenie scenariuszy testowych) Dokumentowanie wykonanej pracy (w tym komentowanie kodu źródłowego) Tworzenie dokumentacji projektowej ( opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie rozwiązań opartych o technologię Adobe Flex Wymagania: Umiejętności programistyczne w zakresie Adobe Flex (ActionScript 3/4) Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym (Flex Builder 3/4, Subversion, FlexUnit 4) Znajomość Web Services (głównie wykorzystanie istniejących, mile widziana umiejętność samodzielnego projektowania), Znajomość Parsley, Znajomość Cairngorm Persistence, Znajomość technik programowania obiektowego (Object Oriented Modeling) Znajomość wzorców projektowych (np. Model-View-Controller) Znajomość zasad modelowania w Unified Modeling Language Umiejętności pracy z wykorzystaniem repozytoriów kodu (SVN) Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność instalacji środowiska bazodanowego, stworzenia bazy danych tabel i relacji pomiędzy tabelami) Praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych (umiejętność instalacji serwera, podstawowa znajomość interfejsu administracyjnego, umiejętność podstawowej konfiguracji np. pule połączeń, security) Umiejętności pracy w zespole i otwartości na poznawanie nowych technologii Samodzielność w zakresie organizowania własnej pracy ze szczególnym uwzględnieniem dokumentowania wykonanej pracy Dodatkowymi atutami będą: Znajomość Java SE oraz Java EE (Spring, JPA, JSF, Facelets) Znajomość PostgreSQL Znajomość Linux w stopniu umożliwiającym samodzielne zarządzanie środowiskiem deweloperskim Znajomość Maven, Ant Oferujemy: Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia Pracę z nowymi technologiami Pracę przy dużym projekcie informatycznym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-27
Wyświetlona: 5010 razy