Grafik Flash Animator

praca it: etat dla Grupa Allegro / Poznań

Tagi: Adobe Photoshop Flash Action Script HTML Grafik Flash Animator

Nr ref.: GFA/JG/SC

Citeam to dynamiczny i prężnie działający zespół tworzący innowacyjny project e-commerce będący częścią Grupy Allegro.

Interesujesz się e-commerce i online marketingiem? Masz doświadczenie w przygotowywaniu reklamy online? Uwielbiasz tworzyć animację ,a flash i photoshop nie mają dla Ciebie tajemnic?
Daj nam o sobie znać, szukamy właśnie Ciebie.

Zadania:
• współtworzenie kampanii marketingowych online: banerów reklamowych flash, mailingów,
• boksów reklamowych,
• współpraca z copywriterami przy projektowaniu kampanii reklamowych online,
• dbanie o wysoką jakość przygotowywanych materiałów.

Wymagania
• doskonała znajomość programów Adobe Photoshop i Flash poparta portfolio,
• dobra znajomość Action Script 2 lub 3,
• duży zmysł estetyczny,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność pracy pod presja czasu,
• kreatywność,
• odpowiedzialność, sumienność.

Dodatkowym atutem będzie znajomość HTML i programu Adobe Illustrator

Oferujemy:
• duży wpływ na realizację i przygotowywanie kampanii reklamowych,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
• przyjazną i kreatywną atmosferę w pracy,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• prywatną opiekę medyczną oraz dodatki pracownicze.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-26
Wyświetlona: 6816 razy