Programista SQL - Wdrożeniowiec

praca it: etat dla Datainfo / Warszawa

Tagi: MRPII CRM Linux MS SQL VBA

Budujemy systemy zarządzania klasy MRPII i CRM dla przemysłu, handlu i usług.
Realizujemy kompleksowo projekty wdrożeniowe oprogramowania autorskiego i aplikacji firm partnerskich.
Budujemy infrastrukturę IT za pomocą nowoczesnych i powszechnie uznanych technologii.
Oferujemy sprawdzone rozwiązania sprzętowe i programowe oparte o system Windows oraz Linux. Specjalizujemy się w integracjach baz danych. Realizujemy wdrożenia bezpiecznej infrastruktury informatycznej (firewall, VPN, wirtualizacja, itp).
Świadczymy kompletny outsourcing IT oraz obsługę helpdesk w oparciu o zaawansowaną infrastrukturę centralnego monitoringu oraz praktyczne wykorzystanie nowych technologii.

Opis stanowiska:

  • budowa nowych funkcjonalności programów autorskich i mechanizmów integracji
  • koordynacja prac konfiguracyjnych, realizacja testów funkcjonalnych
  • wsparcie podczas realizacji prac wdrożeniowych

Wymagania:

min. 1 rok doświadczenia, udział w projektach wdrożeniowych systemów zarządzania dla średnich i dużych firm
ukończone studia (najchętniej techniczne)
dobra znajomość MS SQL Server 2008 na poziomie programowania i administracji
dobra znajomość programów MS Office 2007/2010 w zakresie integracji (VBA)
bardzo dobra wiedza teoretyczna nt. programowania obiektowego (najchętniej z użyciem technologii Microsoft)
znajomość środowiska MS Visual Studio
znajomość systemów serwerowych MS Windows
umiejętność samodzielnej organizacji pracy
dyspozycyjność do 2-3 dniowych wyjazdów wdrożeniowych poza W-wę
prawo jazdy kat. B
Mile widziane zainteresowanie tematyką systemów klasy ERP/MRPII

Oferujemy:

  • stałą i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • elastyczną formę rozliczeń zadaniowych bez sztywnych godzin pracy
  • stałe wynagrodzenie + wysokie premie po zakończeniu wdrożenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-22
Wyświetlona: 5641 razy