Przedstawiciel handlowy - IT

praca it: etat dla GLMPS / Kraków

Tagi: Account Manager

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT/ Nowe Media, posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku, tworząca interaktywne projekty, z wykorzystaniem technologii multimedialnych. Do swojego zespołu poszukuje:

Przedstawiciela Handlowego (Account Manager)
Zadania na stanowisku:

– aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez bezpośrednią promocję usług Firmy, – przygotowywanie ofert (przy wsparciu zespołu) oraz prowadzenie rozmów handlowych, – odpowiedzialność za profesjonalną obsługę sprzedażową klientów, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji, Wymagania: – bardzo dobra znajomość angielskiego, - doświadczenie sprzedażowe i negocjacyjne, bazujące na dużych zdolnościach interpersonalnych oraz kreatywności, - umiejętność profesjonalnego badania potrzeb klientów, - samodzielność w działaniu, - ogólna wiedza z dziedziny IT na poziomie pozwalającym na aktywną sprzedaż produktów, - biegła umiejętność obsługi komputera, - prawo jazdy kat. B, Wybranemu kandydatowi oferujemy:

- pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- świetną atmosferę pracy,
- samodzielność w planowaniu i organizacji pracy,
- atrakcyjny system wynagradzania, oparty o stałe wynagrodzenie, oraz system prowizyjny,
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy zarówno w biurze (komputer, telefon stacjonarny),
jak i w terenie ( laptop z 3 G oraz telefon komórkowy).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-21
Wyświetlona: 7231 razy