Stażysta w dziale ds. tworzenia dokumentacji

praca it: etat dla NET P.C. / Gdańsk

Tagi: PHP MySQL dokumentacja uml

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

analiza specyfikacji wymagań projektów, projektowanie systemów, opracowanie dokumentacji (m.in. do ofert klienckich, specyfikacji funkcjonalnych, technicznych, instrukcji użytkownika, scenariuszy testowych) tworzenie makiet funkcjonalnych (prototypów)

Wymagania:

wykształcenie wyższe informatyczne (lub studenci III, IV, V roku), łatwość posługiwania się językiem polskim (pisanym) – priorytetowe, umiejętności analityczne, kreatywność ogólna znajomość PHP, JAVA, technologii webowych (Web 2.0) i rozwiązań B2B znajomość UML komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole MILE WIDZIANE: doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej, specjalność na studiach związana z inżynierią oprogramowania znajomość narzędzi do modelowania UML oraz narzędzia Axure.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia w młodym i rozwijającym się zespole doskonałą atmosferę w pracy poznanie specyfiki projektów m.in. dla organizacji rządowych możliwość zatrudnienia etatowego po ukończeniu stażu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-20
Wyświetlona: 13104 razy