Specjalista ds. Zakupów IT

praca it: etat dla Nordea Bank Polska S.A. / Gdynia

Tagi: IT buyer zakupy prokurment

Nordea Bank Polska S.A,, będący częścią międzynarodowej grupy finansowej- lidera skandynawskiej bankowości, w związku z prężnym rozwojem, do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

w Departamencie Strategii i Architektury IT

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:
• Definiowanie wymagań zakupowych i przygotowywanie zapytań ofertowych na bazie specyfikacji dostarczanych przez dział techniczny
• Współudział w analizowaniu rynku celem znalezienia potencjalnych dostawców
• Zarządzanie, prowadzenie oraz uczestnictwo w procesach wyboru dostawcy
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Monitorowanie oraz weryfikacja jakości dostarczanych produktów i usług
• Udział w budowie strategii krótko- i długoterminowej dla dedykowanego obszaru zakupowego
• Prowadzenie oraz uczestnictwo w projektach oszczędnościowych

Od kandydatów oczekujemy:
• Wysokich umiejętności negocjacyjnych
• Odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań
• Znajomości rynku dostawców usług i sprzętu IT
• Umiejętności pracy w zespole
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Dodatkowymi atutami będą:
• Doświadczenie w prowadzeniu procesów zakupowych
• Szeroka wiedza w zakresie rozwiązań informatycznych, w szczególności systemów i usług IT
• Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub informatyczne (mile widziani studenci ostatnich lat)

Oferujemy:
• Zatrudnienie (umowa zlecenie) w międzynarodowej firmie z branży finansowej
• Udział w międzynarodowych projektach informatycznych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-14
Wyświetlona: 11608 razy