Programista / Programistka PHP (Zespół Systemów Wewnętrznych)

praca it: etat dla Gemius SA / Warszawa

Tagi: PHP programista MVC SQL LINUX

Zadania przyszłego pracownika

tworzenie, modułów do systemów intranetowych, enteprise’owych, bazy wiedzy, refaktoryzacja kodu, wsparcie techniczne dla użytkowników systemów.

Oczekiwania wobec kandydatów

Poszukujemy osoby, która posiada wyższe wykształcenie lub jest studentem / studentką ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: informatyka i pokrewne). Kandydat / kandydatka musi posiadać wiedzę na temat:

programowania obiektowego, szczególnie w języku PHP5, programowaniu w języku JavaScript, HTML, CSS, wzorca MVC, pracy z systemami kontroli wersji (SVN/GIT), SQL oraz baz danych (MySQL), środowisk UNIX® (LINUX).

Dodatkowym atutem dla kandydatów będzie

doświadczenie z Ruby On Rails, znajomość bibliotek JavaScript: jQuery, jQuery UI, znajomość wzorców projektowych, umiejętność czytania dokumentacji w języku UML.

Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać

otwartości i dużego poczucia humoru, dobrych umiejętności komunikacyjnych, samodzielności w zakresie przydzielonych zadań, umiejętność pracy w zespole, umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy, sumienności i terminowości, zaangażowania w powierzone projekty, znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji.

Oferujemy

uczestnictwo w ciekawym, innowacyjnym i ambitnym projekcie informatycznym, pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy Środkowej i Wschodniej), pracę w młodym, dynamicznym zespole, nieformalną i przyjazną atmosferę pracy. elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-07
Wyświetlona: 4756 razy