Tester

praca it: etat dla Elan IT / Gdańsk

Tagi: SQL DB2 ORACLE

ELAN jest światowym specjalistą w dziedzinie rekrutacji w branży IT&Telco.
Nasz profesjonalizm i doświadczenie sprawiły, że współpracujemy z najlepszymi na rynku pracodawcami z branży. Każdego roku pomagamy w zatrudnieniu tysięcy pracowników etatowych i kontraktowych w kraju i zagranicą. W Polsce istniejemy od 2006 roku, współpracujemy m.in. z firmami z Trójmiasta, Warszawy, Łodzi, Krakowa i Poznania.

Dla naszego Klienta – wiodącego producenta oprogramowania dla administracji publicznej i ubezpieczeniowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Tester
Nr ref: 107137/SC
Miejsce pracy: Gdańsk

Szukamy osób, które pragną zostać członkami zespołu profesjonalistów, dbających o wysoką jakość oprogramowania.

Od kandydatów oczekujemy:

• Minimum 2-letniego doświadczenia w testowaniu oprogramowania;
• Znajomości relacyjnych baz danych (ORACLE, DB2 lub SQL Server);
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Inicjatywy w działaniu i umiejętności pracy pod presją czasu;
• Umiejętności pracy zepołowej;
• Gotowości do zagranicznych podróży służbowych;
• Wiedzy z zakresu testowania i cyklu rozwoju oprogramowania.

Mile widziane:

• Doświadczenie w branży finansowej/ubezpieczeniowej;
• Doświadczenie w pracy z Klientem;
• Znajomość metodologii testowania w sektorze administracyjnym.

Zakres obowiązków:

• Testowanie oprogramowania zgodnie ze specyfikacją projektu;
• Opracowywanie scenariuszy testowych;
• Opracowywanie dokumentacji technicznej;
• Analizowanie i naprawianie błędów;
• Współpraca z zespołem programistów;
• Zapewnianie wysokiej jakości oprogramowania.

Oferujemy:

• Udział w ciekawych projektach;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pakiet szkoleń zawodowych;
• Stabilne zatrudnienie;
• Rozbudowany pakiet socjalny (m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne);
• Międzynarodowe środowisko pracy.

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-07
Wyświetlona: 11584 razy