Senior Developer C# .NET

praca it: etat dla Elan IT / Gdańsk

Tagi: C# NET SQL

ELAN jest światowym specjalistą w dziedzinie rekrutacji w branży IT&Telco.
Nasz profesjonalizm i doświadczenie sprawiły, że współpracujemy z najlepszymi na rynku pracodawcami z branży. Każdego roku pomagamy w zatrudnieniu tysięcy pracowników etatowych i kontraktowych w kraju i zagranicą. W Polsce istniejemy od 2006 roku, współpracujemy m.in. z firmami z Trójmiasta, Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Krakowa i Poznania.

Dla naszego Klienta, posiadającego ponad 20-letnie doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych usług dla branży finansowej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Nr ref: 103450/SC
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Od kandydatów oczekujemy:

• Wyższego wykształcenia;
• Minimum 3-letniego doświadczenie w technologii .Net (C#, ASP.Net, Visual Studio .Net);
• Dobrej znajomości języka SQL;
• Znajomości relacyjnych baz danych;
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie;
• Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

• Doświadczenia w programowaniu aplikacji finansowych lub leasingowych;
• Znajomość Microsoft WCF oraz web services;

Zakres obowiązków:

• Projektowanie i programowanie aplikacji finansowych/leasingowych;
• Analizowanie i naprawianie błędów w istniejących aplikacjach;
• Dokumentowanie wdrażanych rozwiązań;
• Utrzymywanie wysokiej jakości standardów programowania;
• Ścisła współpraca z testerami, programistami oraz konsultantami ds. wdrożeń.

Oferujemy:

• Pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku;
• Konkurencyjne wynagrodzenie;
• Stabilne zatrudnienie;
• Udział w szkoleniach w Polsce i za granicą;
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-07
Wyświetlona: 11056 razy