Programista C/C++

praca it: etat dla G-force / Warszawa

Tagi: programista programowanie c++ c

Dla naszego klienta, lidera pośród firm w branży medialnej działającego w krajach skandynawskich oraz w Polsce, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Nr ref. MWD/PRC/2011
Obowiązki:
• Programowanie aplikacji
• Analiza wymagań i/lub specyfikacji
• Testowanie
• Przygotowanie dokumentacji
• Udział w spotkaniach grup projektowych
• Bieżące raportowanie pracy
Wymagania:
• Praktyczna umiejętność programowania z użyciem C i/lub C++
• Znajomość SQL
• Znajomość języka angielskiego
• Umiejętność samodzielnego, szybkiego przyswajania wiedzy
Mile widziane:
• Umiejętność programowania z użyciem Perl
• Swoboda poruszania się w środowiskach Linux / MS Windows
Nasz Klient oferuje:
• Zatrudnienie, na umowę o pracę, w firmie będącej liderem w swojej branży w Polsce
• Atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętności, wynagrodzenie
• Pracę w młodym, dynamicznym, ceniącym dobrą atmosferę, Zespole
• Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w międzynarodowym koncernie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-05
Wyświetlona: 4760 razy