Programista PHP

praca it: etat dla itDeal Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista php

itDeal Sp. z o. o. Awesome Creative Group skupiająca w swoim składzie wymiataczy branży internetowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku, poszukuje do swojego zespołu Programistów PHP.

Zajmujemy się tworzeniem oraz wsparciem startupów od projektu do poważnej firmy. Przychodząc do naszego zespołu masz możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania kontaktów oraz prowadzenia własnych projektów pod naszymi skrzydłami.

Miejsce pracy: Warszawa (możliwość pracy zdalnej)
Numer referencyjny: PHP/09/2011

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należał rozwój platformy konkretnego projektu, dbanie o wysoki standard kodu oraz zarządzanie podległą grupą programistów.

Liczymy na to, że pracowałeś już jako programista PHP, umiesz samodzielnie prowadzić projekty, jesteś odpowiedzialny i sumienny, idziesz z duchem czasu i wiesz jak wykorzystać wszystkie nowinki techniczne.

Wymagania

- Biegła znajomość PHP, umiejętności programowania obiektowego i MVC
- Biegła znajomość SQL (ze szczególnym uwzględnieniem PostgreSQL) i zasad projektowania relacyjnych baz danych
- Umiejętności pracy w zespole jak i samodzielnie
- Znajomość narzędzi wspomagających pracę grupową z kodem (SVN, GIT)
- Swobodne poruszanie się w środowisku LINUX
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Zdolność analitycznego myślenia, kreatywność, entuzjazm i chęć tworzenia czegoś nowego

Mile widziane

- Znajomość technologii / bibliotek związanych z PHP (AJAX, JQuery, Smarty, Symfony)
- Znajomość JavaScript, CSS, HTML
- Znajomość wzorców projektowych i ich praktycznego wykorzystania

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności. Forma umowy do negocjacji
- Pracę w atrakcyjnym biurze przy samym metrze dw. Gdański, rewelacyjny punkt komunikacyjny
- Nowoczesne stanowisko pracy
- Możliwość integrowania się po godzinach pracy: grill, xbox, imprezy
- Pakiet opieki medycznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-24
Wyświetlona: 4599 razy