Programista .NET WPF / Silverlight

praca it: etat dla Lemon&Orange / Warszawa

Tagi: NET C# WPF Silverlight

Lemon & Orange – firma zajmująca się postprodukcją reklamową , wdrażająca pionierskie rozwiązania technologiczne poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:Warszawa (lub zdalnie)

Obowiązki:
- Tworzenie aplikacji i gier na ekrany dotykowe oraz witryny interaktywne bazujących na Windows 7 przy wykorzystaniu technologii .NET WPF/ Silverlight

Oczekujemy:
- Bardzo dobrej znajomości platformy .NET, w szczególności C#, WPF / Silverlight
- Doświadczenia w obszarze programowania w środowisku .NET
- Chęci ciągłego rozwijania umiejętności programistycznych oraz poznawania nowych technologii

Mile widziane:
-Doświadczenie w projektowaniu aplikacji na nośniki dotykowe z dużą ilością multimediów
-Doświadczenie w pisaniu wielowątkowych aplikacji w środowisku.NET

Oferujemy:
-Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
- Możliwość uczestniczenia w ciekawych, rozwojowych projektach w różnych technologiach i branżach
- Bardzo dobrą atmosferę pracy

Szukamy zarówno osób na stałe jak i współpracujących na zasadach freelance (również zdalnie)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-23
Wyświetlona: 6359 razy