Programista C++

praca it: etat dla CPL Jobs / Dowolne

Tagi: C++ Assembler

Obowiązki:
• Implementację, Implementację, integrację i testowanie oprogramowania systemów wbudowanych
Lokalizacja: Zielona Góra lub Koszalin

Wymagania:

• Umiejętności programowania niskopoziomowego w językach C, C++, Assembler
• Wykształcenia wyższego lub ostatni rok studiów kierunków: Telekomunikacja, Elektronika, Informatyka, Inżynieria Oprogramowania, Automatyka
• Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

Mile widziane:

Podstawowej wiedzy z zakresu Real-Time Operating Systems

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego
Profesjonalny system szkoleń
Stabilne środowisko pracy
Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków oraz do różnych form działalności sportowo- kulturalnej
Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijających się zespołach
Pracę w międzynarodowym środowisku, wyjazdy zagraniczne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-17
Wyświetlona: 12918 razy