Kierownik Zespołu Frontend

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Tagi: projekty IT HTML JavaScript informatyka

Zadania przyszłego pracownika

implementacja nowych funkcjonalności na podstawie prototypu oraz dokumentacji, tworzenie aplikacji rozszerzających funkcjonalność systemu, projektowanie automatycznych testów interfejsu, dbanie o wydajne i niezawodne działanie systemu, dbanie o wysoką jakość systemu, opieka merytoryczna nad prowadzonymi w ramach zespołu projektami, tworzenie specyfikacji i dokumentacji technicznej zarządzanie i planowanie pracy zespołu, wyznaczanie harmonogramu realizacji zadań zlecanych zespołowi,

Oczekiwania wobec kandydatów

Poszukujemy osoby, która posiada wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: informatyka i pokrewne). Kandydat / kandydatka musi posiadać:

doświadczenie w pracy przy dużych projektach internetowych, umiejętność projektowania interfejsów użytkownika, doskonałą znajomość HTML, CSS, XML, DOM, bardzo dobrą, praktyczną znajomość JavaScript zorientowanego obiektowo, bardzo dobrą, praktyczną znajomość bibliotek JavaScript – ExtJS, jQuery, umiejętność pracy z zespołem webdeveloperów, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji.

Dodatkowymi atutami będą

optymizm, otwartość i duże poczucia humoru, sumienność i terminowość, umiejętność poszukiwania rozwiązań na zadane problemy, samodzielność w zakresie przydzielonych zadań, umiejętność pracy w dużym zespole, zaangażowanie w powierzone projekty, znajomość podstaw metodyki SCRUM/Agile, zdolności przywódcze, umiejętność delegowania zadań i motywowania podległych pracowników.

Oferujemy

uczestnictwo w ciekawym, innowacyjnym i ambitnym projekcie informatycznym – naszymi klientami są domy mediowe i sieci reklamowe, udział w tworzeniu narzędzi niezbędnych do funkcjonowania Internetu, pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy Środkowej i Wschodniej), rozwój kompetencji (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne), pracę w młodym, dynamicznym zespole, nieformalną i przyjazną atmosferę pracy. elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-16
Wyświetlona: 5290 razy