Przedstawiciel handlowy (New Business Manager)

praca it: etat dla Lemon&Orange / Warszawa

Tagi: digital signage outdoor reklama

Lemon & Orange – firma zajmująca się postprodukcją reklamową i filmową, wdrażająca pionierskie rozwiązania technologiczne poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Zadania:
- sprawne nawiązywanie nowych kontaktów i obsługa klientów
- prezentowanie nowych technologii w siedzibach klientów i na targach
- rozpoznawanie potrzeb klientów i negocjowanie warunków współpracy
- rozwijanie współpracy ze stałymi klientami

Wymagania:
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
- inicjatywa i skuteczność w działaniu
- elokwencja, komunikatywność i przebojowość
- doświadczenie w relacjach B2B i znajomość technik sprzedaży
- minimum średnie wykształcenie
- dobra znajomość j.angielskiego

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie wdrażającej nowe technologie
- prawo jazdy kat B i własny samochód.

Oferujemy:
- bardzo ciekawą pracę w młodej firmie oferującej pionierskie rozwiązania reklamowe
- wynagrodzenie oparte na podstawie i motywacyjnym systemie premiowania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-16
Wyświetlona: 7763 razy