Web Project/Account Manager

praca it: etat dla Agencja interaktywna Migomedia / Warszawa

Tagi: web project manager account manager

Agencja interaktywna Migomedia szuka doświadczonej osoby na stanowisko Web Project/Account Manager, która dołączy do obecnego zespołu. Osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów związanych z serwisami internetowymi i kontakt z klientami.

Migomedia zajmuje się kompleksową obsługą firm i instytucji w Internecie. Wśród wielu ciekawych i znanych klientów są m.in.: Metro Warszawskie, TVP, Millward Brown SMG/KRC, TOITOI. Agencja pracuje również dla ważnych, godnych zaufania i znanych instytucji: Sądu Okręgowego, Prokuratury Okręgowej, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (Kancelaria Premiera), Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ministerstwa Skarbu Państwa.

> Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów internetowych koniecznie w agencji interaktywnej
  • Umiejętność kierowania zespołem i pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy i czasu
  • Bardzo dobra znajomość branży i technologii internetowych
  • Umiejętność tworzenia układów funkcjonalnych (makiet) serwisów internetowych
  • Znajomość przynajmniej podstaw zasad użyteczności stron internetowych
  • Ponadto niezbędne: inicjatywa i samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy i czasu, kultura osobista, uczciwość wobec klienta, siebie, firmy, lojalność, umiejętność słuchania, terminowość, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Mile widziane: znajomość programu Axure, Znajomość rynku internetowego od strony biznesowej

> Zakres obowiązków

  • Współpraca przy tworzeniu ofert i umów (serwisy internetowe, aplikacje dedykowane itp.)
  • Bieżąca obsługa klientów i prowadzenie/nadzorowanie projektów
  • Opracowywanie układów funkcjonalnych/makiet
  • Doradztwo i prezentacja rozwiązań klientom
  • Wywoływanie efektu WOW u klienta! :)
  • Delegowanie zadań, monitorowanie zespołu, planowanie zasobów i terminów
  • Kontrola nad budżetami projektów
  • Dokumentowanie i raportowanie swojej pracy

> Gwarantowane

  • Stabilną i ambitną pracę bez nadgodzin w doświadczonej agencji interaktywnej (biuro w centrum Warszawy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność i ciekawe projekty
  • Wsparcie zespołu
  • Wszelkie narzędzia do pracy (telefon, komputer…)
  • Umowa o pracę (możliwe także inne formy)
  • Przyjazną atmosferę w wesołym zespole

> Jak złożyć dokumenty

  • Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata, wyślij CV na adres: kariera@migomedia.pl z dopiskiem tytule “Web Project/Account Manager 201108”.
  • Mile widziany list motywacyjny.

> Dodatkowe informacje

  • Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Załącznik
Pobierz migomedia_duze_logo.jpg

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-12
Wyświetlona: 6441 razy