Flash Designer

praca it: etat dla Sidormedia / Warszawa

  Agencja interaktywna z Warszawy poszukuje osoby z dobrą znajomością      technologii flash, kreatywnej i z doświadczeniem w dziedzinie webdesign.

 Miejsce pracy: Warszawa, biuro z ogrodem i własną siłownią.

 Ewentualnie praca zdalna przy zachowaniu pełnej dyspozycyjności.

 Oferujemy:

  • uczestnictwo w nowatorskich projektach realizowanych dla dużych klientów;
  • przyjazną, twórczą lecz pracowitą atmosferę
  • elastyczne warunki zatrudnienia (etat, stałą współpraca, umowę o dzieło/ umowę zlecenie)

 Co jest potrzebne:

  • Doskonała znajomość środowiska Adobe Flash i AS2
  • Kreatywność, inwencja własna, otwartość na nowe trendy
  • Znajomość innych programów graficznych
  • Terminowość oraz odpowiedzialność

 Zakres obowiązków:

  • budowa serwisów www
  • tworzenie banerów reklamowych
  • tworzenie prezentacji multimedialnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-04-30
Wyświetlona: 4951 razy