Poszukiwany Webdeveloper do działu Digital w Dragon Rouge

praca it: etat dla Dragon Rouge Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista PHP Java MySQL Flash

Zakres obowiązków

• cięcie plików graficznych na potrzeby stron internetowych
• projektowanie stron internetowych w oparciu o HTML, XHTML, CSS, PHP, JavaScript
• aktualizacja i modernizacja stron internetowych, administracja nad stronami WWW
• programowanie aplikacji

Wymagania

• minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej (doświadczenie we wdrożeniu serwisów i aplikacji)
• bardzo dobra znajomość języka PHP/PHP5
• znajomość XHTML, CSS, JavaScript, Flash oraz standardów sieciowych
• znajomość tworzenia, wykorzystania opensourcowych i modyfikacji systemów CMS
• znajomość baz danych (MySql, Oracle)
• ogólna znajomość zagadnień związanych z ecommerce, CRM
• znajomość programów do obróbki grafiki
• znajomość optymalizacji stron WWW

Oferujemy

- prowadzenie kompleksowych wdrożeń dla dużych Klientów agencji (serwisy korporacyjne i produktowe, aplikacje)
- integrację z fajnym dynamicznym zespołem
- możliwość rozwoju wraz z rozrastającym się działem i docelowo stworzenia własnego zespołu produkcyjnego
- pracę w czołowej międzynarodowej agencji brandingowej w Polsce
- dobre warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-12
Wyświetlona: 5289 razy