Specjalista RDBMS/SQL

praca it: etat dla jobfinder / Warszawa

Tagi: MySQL

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Nr Ref: WSK11SRME
Warszawa

Opis stanowiska:

Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu informatycznego – w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań programistycznych; Tworzenie dokumentacji projektowej (opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie struktury bazy relacyjnej; Nadzór nad spójnością i optymalnością struktury całej bazy nowotworzonego systemu.

Wymagania:

Znajomość bazy danych MySQL Enterprise Edition w środowisku Windows oraz Linux; Umiejętność programowania w języku SQL (w tym instalacja, konfiguracja, backup, obsługa danych w różnych stronach kodowych); Znajomość zasad tworzenia struktury bazy relacyjnej, tabel, normalizacja tabel, indeksy, widoki, relacje pomiędzy tabelami, optymalizacja zapytań SQ; Znajomość zasad notacji stosowanej w dokumentacji technicznej baz relacyjnych; Umiejętność analitycznego myślenia;

Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia; Pracę z nowymi technologiami; Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym; Pracę w młodym zespole; Umowę o pracę po okresie próbnym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-12
Wyświetlona: 4462 razy