Programista PHP / Poznań

praca it: etat dla Digital-Point / Poznań

Tagi: php mysql zend jquery

Digital-Point jest firmą z kilkuletnim doświadczeniem na rynku IT. Wykonujemy serwisy internetowe dla polskich i zagranicznych firm. W naszym portfolio znajduje się kilka projektów m.in. dla takich firm jak RedBull czy GDDKiA. Skupiamy się głównie nad rozbudowanymi aplikacjami internetowymi i startupami.

Jednym z naszych ostatnich wdrożeń jest serwis płatności internetowych dla firmy z Amsterdamu – Cleeng.com (vimeo.com/17094725), który w tym roku wygrał kategorię B2B na Startup Rally / The Next Web. W związku z tym i innymi długoterminowymi projektami, które realizujemy obecnie, poszukujemy dwóch osób na stanowisko PROGRAMISTA PHP.

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie i rozwój serwisów internetowych przy wykorzystaniu technologii PHP / MySQL / Zend Framework.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość PHP / MySQL / Zend Framework,
- znajomość zasad programowania obiektowego,
- znajomość relacyjnych baz danych,
- poparte przykładami doświadczenie w prowadzeniu projektów opartych na wykorzystaniu technologii WWW.

Dodatkowe kwalifikacje:
- znajomość Doctrine / JavaScript / jQuery / Ajax / XHTML / CSS / SVN,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy, samodzielność i sumienność,
- aktywne i odpowiedzialne podejście do postawionych zadań,
- wykształcenie i doświadczenie informatyczne,
- praca na miejscu w biurze w Poznaniu na os. Ogrody.

Oferujemy:
- pracę przy dużych, ciekawych, rozwijających, międzynarodowych projektach (Load balancing na Amazon EC2; bazy danych powyżej GB; optymalizacja zapytań SQL; projekty dla klientów z Holandii, Niemiec, Irlandii czy Warszawy),
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,
- przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy (możliwość łączenia pracy ze studiami),
- dwa monitory, skórzane fotele, konsola PS3 Move z rzutnikiem i ogród z grillem:)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-11
Wyświetlona: 5263 razy