Specjalista ds. Procesów IT

praca it: etat dla Nordea Bank Polska S.A. / Gdynia

Tagi: SharePoint ITIL IT procesy metodyki

+Nordea Bank Polska S.A.*do swojej centrali IT poszukuje kandydatów na stanowisko:
Departament Infrastruktury i Utrzymania Systemów Informatycznych

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania na stanowisku Specjalisty ds. Procesów IT:
• Zapewnianie dojrzałości operacyjnej produktów i usług IT
• Projektowanie, utrzymanie oraz rozwój procesów i narzędzi je w wspierających, związanych z zarządzaniem usługami IT
• Zarządzanie procesami IT
• Optymalizacja wewnętrznych procesów i procedur

Od kandydatów oczekujemy:
• Praktycznej znajomość metodyki ITIL
• Doświadczenia w pracy z systemami IT o złożonej architekturze
• Znajomości zagadnień sieciowych i systemów operacyjnych
• Zdolności analitycznych
• Umiejętności pracy w grupie
• Wykształcenia wyższego (informatyczne lub pokrewne)
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowym atutem będzie:
• Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o SharePoint

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży finansowej
• Udział w międzynarodowych projektach informatycznych
• Pakiet szkoleń podnoszący kwalifikacje zawodowe
• Program opieki medycznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-10
Wyświetlona: 11122 razy