Menedżer Sprzedaży

praca it: etat dla Lingo Systemy Informatyczne / Chorzów

Firma Lingo Systemy Informatyczne wieloletni partner Microsoft i Comarch, zajmująca się tworzeniem programów dedykowanych, aplikacji internetowych i rozwijaniem oprogramowania Optima zatrudni:

Menadżera Sprzedaży na teren:

Polski południowo – zachodniej i rynek niemiecki

Zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Sprzedaż programów i usług informatycznych w sektorze B2B
- Samodzielne prowadzenie projektów od strony handlowej
- Realizowanie założonego planu sprzedaży

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży usług, preferowane informatycznych, co najmniej 5 lat
- Poparta sukcesami umiejętność pozyskiwania nowych klientów na szczeblu osób decyzyjnych
- Zdolności interpersonalne
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego
- Wysoka kultura osobista
- Prawo jazdy kat. B

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-01
Wyświetlona: 13632 razy