Grafik 3D / ilustrator

zlecenia it dla 2L sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Poser grafik 3d ilustrator grafik 3D

Firma 2L sp. z o.o. zajmująca się produkcją szkoleń e-learningowych poszukuje pracownika na stanowisko grafik 3d / ilustrator.

Przewidywane zadania:

- tworzenie ilustracji do szkoleń e-learningowych z wykorzystaniem grafiki 3D.

Wymagania:

- umiejętność zilustrowania tekstu
- wyczucie estetyczne
- umiejętności z zakresu grafiki 3D
- znajomość Adobe Photoshop
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- portfolio

Mile widziane:

– znajomość SmithMicro Poser 8 – umiejętność rysowania odręcznego

Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie
- dostęp do kilkudziesięciu szkoleń e-learning
- duże możliwości rozwoju zawodowego
- przygotowanie projektów na rynek amerykański

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-28
Wyświetlona: 7556 razy